Wspomóż projekt o Historii Łomży

 

Od pewnego czasu pracujemy nad projektem filmowym o historii Łomży i regionu. Więcej informacji o tym można znaleźć w zakładce "Po pracy". W skrócie przypominam tylko, że założeniem projektu jest wykonanie serii programów dokumentalnych, z której każdy będzie mówił o innych czasach. Część pierwsza, nad którą obecnie pracujemy ma dotyczyć geologii naszych terenów przed nastaniem epoki lodowcowej. Obraz miałby przedstawiać jak mogły wyglądać nasze rejony na tle największych zdarzeń z historii planety. Mamy nadzieję, że temat ten zainteresuje Państwa tak samo jak nas.

Potrzebne wsparcie

Nasz projekt jak każde inne przedsięwzięcie tego typu, wymaga sporych nakładów finansowych. Dlatego zwracamy się z prośbą do osób zainteresowanych powstaniem filmu o pomoc.

Poniżej zamieszczamy numer konta pod który, można wpłacać pieniądze na wsparcie projektu. Każda złotówka jest mile widziana i z pewnością ułatwi nam realizację celu.

Nazwiska osób które prześlą pieniądze umieścimy (o ile będą sobie życzyły) w napisach końcowych.

Nr konta

58 2490 0005 0000 4000 2728 3739

w tytule prosimy wpisać "Historia Łomży" oraz imię i nazwisko jeśli ktoś rzyczy sobie zostać dopisany do napisów końcowych

Za każde wpłacone 50 zł w podzięce oferujemy świeczkę w kształcie łomżyńskiej wieży ciśnień, aby ją otrzymać prosimy dodatkowo wysłać maila z informacją i dowodem wpłaty na adres kontakt@reklamy.lomza.pl.

zlodowacenie łomża