18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Szyldy

Dobrze widoczny i atrakcyjny szyld to bardzo istotny element reklamy firmy. Dzisiejsze czasy oferują o wiele więcej niż standardowe tablice oklejane folią. Różnorodność materiałów i technologii pozwoli Ci stworzyć taką reklamę jaką sobie zamarzysz.

Tablicelogo-przedszkola-lomza-pcv

Istnieje cała gama materiałów na których może zostać wykonana reklama. W zależności od tego jakiego ma być typu, co ma się na niej znajdować oraz jaki budżet chcemy na nią przeznaczyć mamy do wyboru np. poliwęglan, polipropylen, PCV, pleksi, blacha, dibond. Materiały te różnią się elastycznością, trwałością, strukturą i zastosowaniem.

Oklejanie

Oklejane tablice to wciąż najpopularniejszy rodzaj szyldów. Są proste i szybkie w wykonaniu, Można w ten sposób zastosować dowolną grafikę. W celu urozmaicenia projektu można również oklejać dodatkowe elementy wystające poza ramy szyldu.

Przestrzenność

Najprostrzym sposobem na uzyskanie przestrzenności jest wykonanie liter lub loga ze styroduru. Efekt można wzbogacić stosując różnokolorowe, błyszczące lica z pleksi. Ciekawy efekt daje też nakładanie na siebie kolejnych warstw. Uzyskujemy wtedy efekt zbliżony do 3D.

Inną meszyldy łomżatodą przestrzenności jest zastosowanie dystansów do wybranych elementów grafiki. W ten sposób nawet płaskie elementy zaczynają się wyróżniać.

Kolejną ciekawą możliwością jest wycinanie kształtów i liter w szyldach, które można pozostawić w ten sposób lub później wypełnić innym materiałem tworząc ciekawe zestawienia.

Oświetlenie

Następnym elementem, który powinniśmy rozważyć przy planowaniu szyldu jest oświetlenie. Tu również mamy sporo możliwości. Reklamę możemy dodatkowo oświetlić stosując oddzielne lampy halogenowe. Szczególnie ciekawe efekty takiego oświetlenia można uzyskać w połączeniu z elementami przestrzennymi, które mogą stworzyć w ten sposób oryginalne cieniowanie.

Często stosowanym Efektem świetlnym jest tak zwany "efekt Halo". Diody w tym przypadku montowane są z tyłu elementów. W ten sposób oświetlają ścianę lub tablicę do której są przymocowane kształty zostawiając je zaciemnione, co wygląda jakby element posiadał świetlisą otoczkę.

Jeszcze jedną opcją podświetlenia najbardziej popularną jest oświetlenie od wewnątrz. Można sprawić, aby jak w przypadku większości kasetonów świeciła cała reklama, lub tylko wybrane elementy nadając im wyrazistości.

Szyldy

Mieszając te techniki mamy niemal nieograniczony wachlarz rozwiązań. Z łatwością dostosujemy reklamę do Twoich potrzeb i wizerunku jaki chcesz kreować. W zależności czy będziesz chciał zamówić zwykłą tablicę oklejaną, litery przestrzenne, reklamę świetlną czy kaseton, doradzimy Ci odpowiedni do tego materiał i sposób wyeksponowania Twojego szyldu.