18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Billboardy

Billboard jest jedną z popularniejszych form reklamy wielkoformatowej. Jest to wydruk papierowy, przyklejony na specjalnie przygotowanej do tego tablicy. Tablice te są lokowane zazwyczaj przy ruchliwych drogach zarówno na terenie miast jak i poza nimi. Billboard jest reklamą krótkoterminowo, a wydruk powinno zmieniać się maksymalnie co kilka miesięcy.

Materiał

Billboardy zazwyczaj drukowane są na papierze BlueBack, który nazwę swą zawdzięcza temu, że jego tylna strona ma kolor niebieski. Kolor ten ma na celu przysłonięcie starych reklam jak i elementów samej tablicy, które w przypadku zastosowania zwykłego papieru prześwitywałyby (szczególnie w czasie deszczu). Papier idealnie nadaje się do zastosowania zewnętrznego, gdyż jest wodoodporny.

Wymiary

Billboardy złożone są z brytów (czyli części) dlatego można wydrukować i przykleić grafikę w dowolnym rozmiarze. Najczęściej stosowanym wymiarem billboardu jest tak zwany format Euro 504x238cm oraz to format 600x300cm, choć coraz częściej spotykane są większe wydruki. 

Lokalizacje

W swojej ofercie posiadamy atrakcyjne lokalizacje pod tablice billboardowe lub banery. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów.