18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Reklama zewnętrzna

Terminem "reklama zewnętrzna" określa się wszystkie reklamy montowane na zewnątrz siedziby firmy. Zaliczyć można do niej zarówno oznakowanie zakładu (witryny, szyldy, kasetony, litery przestrzenne, blokowe, świetlne) jak i te reklamy znajdujące się dalej od firmy (banery, billboardy, tablice). 

Banery, Billboardy, Tabliceszyldy łomża

Reklama Zewnętrzna to jeden z ważniejszych elementów promocji Twojej firmy.  Billboardy, banery i tablice rozlokowane w bliższej i dalszej okolicy zakładu mogą spełniać wiele różnych funkcji. Podstawowa rola reklamy zewnętrznej to kreowanie marki. Ludzie, którzy codziennie mijają Twój Billboard w drodze do pracy zazwyczaj nie potrzebują w tej chwili Twoich usług. Dużym prawdopodobieństwem jest też, że nie zwracają szczególnej uwagi na Twoją reklamę. Mijany przez dłuższy czas baner, albo billboard w końcu daje jednak rezultaty. Ludzie stają się świadomi Twojego istnienia nawet tego nie zauważając, a kiedy przychodzi dzień, że są w potrzebie, jest większa szansa, że trafia właśnie do Ciebie. Za pomocą billboardów i banerów możesz też informować klientów o nadchodzących czy trwających promocjach, co może skusić ich do odwiedzenia Twojej firmy. Za pomocą rej formy reklamy możesz też pokierować ludzi do Twojego zakładów umieszczając informacje kierunkowe i adresowe, mapki dojazdu, tak aby potencjalny klient z łatwością trafił.

Szyldy, Kasetony, Witryny, Litery 3Dlogo-przedszkola-lomza-pcv

Funkcjonowanie firmy bez dobrego oznakowania jej jest niemal niemożliwe. W tym celu stosuje się różne "ozdobniki". Ładnie oklejane szyby stały się już standardem. Przedsiębiorcy ścigają się tworząc coraz oryginalniejsze szyldy. Dzisiejsza reklama daje pod tym względem bardzo dużo możliwości. Poza coraz rzadziej występującymi tablicami oklejonymi folią, coraz częściej zauważyć można bardziej złożone struktury. Obecna technologia pozwala tworzyć już nie tylko "świecące pudła", ale także bardziej zaawansowane kształty. Dostępne są różne materiały, które można podświetlać w rozmaity spoób. Sprawia to że dzisiejsze kasetony, i szyldy mogą naprawdę skutecznie przykuwać wzrok odbiorcy, spełniając swoje zadanie.