18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Wizytówki

wizytówki ŁomżaW kontakcie z klientem wizytówka to nieoceniony gadżet. Dzięki niej przekażesz w elegancki sposób wszystkie niezbędne informacje na temat swojej firmy.

Co zamieszczać

Trendy są różne i zależą w dużej mierze od tego co chcesz wyeksponować. Część klientów ogranicza się wyłącznie do podstawowych danych takich jak Imię i nazwisko, nazwa i logo firmy, numer telefonu, adres e-mail,strona www i adres firmy. Dane te nie zajmują wiele miejsca więc jeśli chcesz możesz dodać inne elementy. Najczęściej jest to oferta firmy, którą w postaci chociażby listy można umieścić na drugiej stronie wzbogacając ewentualnie kilkoma zdjęciami realizacji. Jeśli obawiasz się, że droga dojazdu do Twojego zakładu jest zbyt skomplikowana, możesz pomyśleć nad dodaniem mapki dojazdu, która ułatwi klientom dotarcie do celu. Coraz popularniejsze są też zachęty do pewnych działań np. polubienia strony na facebooku.

 

Dostępne opcje:

Wizytówki dostępne są w różnych opcjach. Przy standardowym zamówieniu powinieneś wybrać:

Format:

Standard: 90x50mm

Business: 85×55 (zaokrąglone rogi)

Folia ochronna:

błyszcząca

matowa

Nakład:

100-500szt druk cyfrowy

500 – w górę druk offsetowy

Przy wyborze nakładu warto pamiętać że cena za jedną sztukę wizytówki znacznie maleje wraz z ze zwiększeniem ilości zamówionych wizytówek.

Dodatki:

np lakier wybiórczy

Karnety i karty stałego klienta

W podobny sposób jak wizytówki wykonywane są karnety i karty stałego klienta. Karnety różnią się wyłącznie tym, że są jednostronnie foliowane aby umożliwić pisanie lub stawianie pieczątek.