18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Poligrafia

Poligrafia – czyli reklama drukowana w małym formacie, w dużych ilościach. Jest niezastąpiona jeśli planujemy dotrzeć do klienta w sposób bezpośredni, wręczając mu niemal do ręki Twoją reklamę.

Wizytówkistudio reklamy łomża

Wizytówki to coś obowiązkowego dla każdego szanującego się przedsiębiorcy. W dzisiejszym, szybkim świecie nie ma miejsca na zapisywanie karteczek z numerem czy adresem. Najlepszym rozwiązaniem jest estetycznie zaprojektowana wizytówka, dzięki której skutecznie przekażesz swoje dane i zrobisz pozytywne wrażenie.

Ulotki

Ulotki są bardzo skutecznym narzędziem do przekazywania informacji o promocjach i wydarzeniach. Świetnie sprawdzają się także do prezentacji oferty firmy. Dostępne w różnych formatach, będą pasować do każdej treści którą będziesz chciał przekazać.

Plakatypoligrafia

Ta forma reklamy najlepiej sprawdza się do nagłaśniania wydarzeń i promocji. Plakaty ulokowane we właściwych miejscach, gdzie przetacza się dużo ludzi oraz gdzie są łatwo dostępne, mogą skutecznie przekazać przygotowaną przez Ciebie informację.

Papier Firmowy

Papier firmowy to narzędzie nie tyle co do reklamowania, a co podnoszenia prestiżu. Nie każdy przecież może pochwalić się fakturą wydrukowaną na specjalnie wcześniej przygotowanym do tego papierze, a i notatki zapisywane na papierze firmowym też prezentują się lepiej. Polecamy szczególnie tym, którzy przykładają szczególną wagę do kreowania dobrego wizerunku firmy.

Inneulotki-lomza-kikgames

Poligrafia to o wiele więcej. Mogą zainteresować Cię też  katalogi, cenniki, kalendarze, notesy, bloczki, zaproszenia, podziękowania i dyplomy oraz inne produkty zahaczające o tą dziedzinę. To wszystko do zamówienia w naszej firmie.