18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Tablice informacyjne

Dobre oznakowanie biura jest elementem zarówno podnoszącym prestiż firmy jak i ułatwiającym klientom poruszanie się po Twoim zakładzie. Warto więc poświęcić chwilę na odpowiednie dostosowanie struktury informacyjnej.

Tablice informacyjne


Tablice informacyjne z listą i numeracją pomieszczeń i biur to opcja skierowana do dużych zakładów i biurowców. Umożliwia klientom szybkie wyszukanie interesującego ich obiektu.

Tabliczki kierunkowe

Tabliczki kierunkowe to przydatny element w przypadku skomplikowanych układów pomieszczeń. Można umieszczać je na ścianach, barierkach schodów, mocować do sufitu, tak aby były dobrze widoczne. Stosując strzałki i piktogramy umieszczone na tabliczkach poprawimy ich czytelność

Tabliczki przydrzwiowe

Umieszcza się je na drzwiach lub przy drzwiach. Informują klienta do kogo lub gdzie trafili. Na takiej tabliczce oprócz imienia, nazwiska i zajmowanego stanowiska lub nazwy firmy, można umieścić też takie informacje jak godziny otwarcia i dane kontaktowe.

Numerki i piktogramy


Małe dodatki, które ułatwią odnalezienie się klientowi w Twojej firmie. Biura łatwiej jest znaleźć jeśli mają nadane numery, a i piktogram wskazujący toaletę na pewno okaże się przydatny.