18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Oznakowanie firmy

Oznakowanie firmy jest jednym z ważniejszych elementów podnoszenia prestiżu naszej działalności. Estetycznie i logicznie zaprojektowane wnętrze może wprawić klienta w zachwyt i wytworzyć poczucie, że trafił do odpowiedniego miejsca. Warto więc poświęcić trochę czasu i pieniędzy aby zadbać o to jak prezentuje się nasza firma. Do dyspozycji mamy kilka możliwości.

Logo firmylogo 3d łomza

Logo firmy to podstawa, każdego zakładu. Zawsze powinno znajdować się w widocznym miejscu. Dzisiejsze czasy oferują wiele materiałów z których możemy je wykonać. Do  dyspozycji mamy takie opcje jak folia, PCV, pleksi, styrodur, MDF, dibond i wiele innych.  Również kwestia wykonania niesie dużo możliwości. Poczynając od prostej wersji naklejanej po przez specjalne tablice, zastosowanie liter przestrzennych, oświetlenia, różne sposoby mocowania możemy zaprojektować coś naprawdę oryginalnego. 

Napisy

Hasła związane z branżą, lub motta firmy stają się coraz bardziej popularne. Możemy za ich pomocą w prosty sposób przekazać klientowi założenia zakładu i wartości którymi się kierujemy wykonując swoje zlecenia. Możliwości są podobne jak w przypadku Loga firmy, choć do najczęściej stosowanych należą tabliczki oraz napisy wycinane z różnych materiałów, w zależności jaki efekt chcemy otrzymać. Możemy taki napis wyeksponować nadając mu przestrzenności, blasku lub oświetlając w odpowiedni sposób.

Tabliczki, tablice informacyjne i kierunkowetabliczki do biura

W przypadku większych zakładów, lub kiedy nasza firma zlokalizowana jest w biurowcu, przydatne stają się tabliczki informacyjne prowadzące klienta w odpowiednie miejsce. Zaraz za wejściem do takiego miejsca polecamy dużą tablicę zawierającą spis i numeracje pomieszczeń. W dalszej kolejności gdy klient wie już gdzie ma iść, powinny znaleźć się tablice kierunkowe ułatwiające mu trafienie w te miejsce. Drzwi biura, lokalu również warto oznakować tabliczką z numerkiem i informacją co lub kto znajduje się za drzwiami. Tabliczki mogą również sprawdzić się w przypadku gdy w swoim zakładzie posiadamy jakąś wystawkę, którą za ich pomocą możemy odpowiednio opisać.

Stojaki (potykacze), Rollupy

Dodatkową opcją dodającą estetyki lub poprawiającą przekaz informacji są potykacze i rollupy. Nanosząc na nie odpowiednią grafikę w łatwy sposób możemy zaprezentować swoje produkty lub po prostu wskazać kierunek do lokalu. Stojaki i Rollupy świetnie sprawdzają się też przy prezentacjach i na stoiskach wystawienniczych.