18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Oklejanie Pojazdów

Reklama

oklejone-auto-lomza
Reklama na samochodzie to jedna z najpopularniejszych form prezentowania firmy. Nic dziwnego gdyż samochód jest unikalnym nośnikiem. Wynajęcie miejsca pod reklamę na własnym aucie nic nie kosztuje, taka reklama cały czas się przemieszcza więc ma duży zasięg i może być znacznych rozmiarów (w zależności od wielkości auta). Poniżej kilka słów na temat dostępnych opcji jeśli zdecydujesz się okleić auto.

Folia ploterowa

Grafika cięta ploterem z folii kolorowej to zazwyczaj dane adresowe lub loga. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby wyciąć bardziej skomplikowane kształty. Paleta kolorów foli ploterowej jest dość bogata i zawiera także kolory niedostępne dla grafik drukowanych (np. złoty, srebrny)

Folia OWV (siatka)

Jest to folia przeznaczona specjalnie do oklejania szyb. Perforacja sprawia, że grafika widoczna jest tylko z zewnątrz. Od wewnątrz natomiast widok jest tylko lekko przyciemniony. Grafika na folii jest drukowana więc mogą nią być dane adresowe, loga jak, ale również zdjęcia czy obrazki.

Folia wylewanaoklejanie skutera łomża

Folia ta pokrywana jest drukiem, podobnie jak folia OWV. Tu również można zastosować dowolną grafikę. Służ ona do oklejania karoserii. Kolory nadrukowane na folii wylewanej są intensywniejsze niż w przypadku siatki.

Folia magnetyczna.

W przypadku samochodów stosowana jest również folia magnetyczna na którą naklejana jest zwykła folia. Używa się jej gdy chcemy mieć możliwość zdjęcia reklamy w każdym momencie. Takie oklejanie ograniczone jest jednak ze względu na wymiary reklamy, które nie mogą być zbyt duże.

Tuning (ozdabianie)oznakowanie-tira

Folie mogą służyć także do poprawienia wyglądu naszego samochodu. Jeśli chcemy nadać mu sportowy wygląd, lub jakieś cechy indywidualne wyróżniające go z tłumu, wszystkie wymienione wcześniej techniki możemy wykorzystać w tym kierunku. Rozmaite rodzaje folii pozwalają nam wykonać paski, wzorki a nawet zmienić kolor karoserii (także na matowy lub typu carbon, perła).