18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Spożywcze

Jedne z najmilej widzianych gadżetów reklamowych to gadżety spożywcze. Choć ich żywotność w porównaniu z innymi produktami jest o wiele krótsza, to one wywołują najszczersze uśmiechy u klientów. Stają się coraz popularniejsze ze względu na stosunkową niską cenę w porównaniu do efektów. Nadają się idealnie do akcji promocyjnych lub do częstowania gości w firmie.

Cukierki – Krówkikrówki reklamowe

Krówki za sprawą wykorzystania w reklamie przeżywają swoją drugą młodość. Są najczęściej kupowanymi słodyczami na których firmy umieszczają swoje loga. Są tak smaczne, że rozchodzą się w kilogramach. Oprócz krówek dostępne są także inne rodzaje cukierków, w tym Michałki i Raczki.

Lizaki

Dobre do częstowania klientów w biurze, dostępne w różnych formach z różnymi sposobami umieszczania loga. Dostępne opcje to m.in specjalne opakowania do każdej sztuki lub etykiety mocowane do patyczków.

Czekoladki

Słodycze te dostępne są w różnych formach jeśli chodzi o kształty wielkości i rodzaje czekolady. Są słodyczami bardziej ekskluzywnymi, które można dorzucić do upominku, którym obdarowujemy klienta. Szczególnie jeśli czekoladki będą w formie bombonierki.

Kawa i herbata.

Droższa forma reklamy spożywczej. Loga umieszczane są na pojedynczych saszetkach.

Napoje

Napoje, głównie energy drinki od niedawna również stały się nośnikiem reklamy. Teraz otrzymanie coli ze swoim znakiem jest o wiele prostsze.