18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe, to obecnie nieoderwalna część promocji. Budują one prestiż firmy i pomagają w prowadzeniu marketingu. Świetnie spełniają funkcje podarunków dla potencjalnych klientów, lub wyrazu wdzięczności dla tych którzy regularnie korzystają z Twoich usług. Są idealnym "przyciągaczem" na targach i akcjach promocyjnych. Gadżety reklamowe to jedna z nielicznych reklam które wywołują radość klientów i które pozostają przy nich przez dłuższy czas z ich własnej woli.

W dniu dzisiejszym istnieją setki różnych gadżetów do wyboru. Poniżej przedstawimy te najpopularniejsze. Jeśli potrzeba ci czegoś szczególnego zapraszamy do naszego biura, a z pewnością coś doradzimy.

Długopisydługopisy reklamowe

Długopisy to wciąż numer 1 jeśli chodzi o gadżety reklamowe. Zawsze przydatne są wręcz pożądane przez klientów.

Kubeczkiszkolkarstwo-ozdobne-kubeczki

Jeden z najstarszych lecz wciąż popularny gadżet. Obecnie występuje w rozmaitych formach do wyboru.

Krówki krówki reklamowe

Cukierki owijane w papierki z logiem to nowość na rynku. Stały się jednak bardzo popularne ze względu na niską cenę w porównaniu  z efektem jaki wywołują.

Latarki, otwieracze do butelek, pendrivy

To tylko niektóre z gadżetów, które są zarazem bardzo praktyczne. Przypinane do kluczy towarzyszą klientom w każdym miejscu.

Inne

Z pokaźnej grupy gadżetów reklamowych warto by wymienić jeszcze parasolki, magnesy na lodówkę, notatniki i artykuły biurowe,