18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Reklamy

Każdy kto zdecydował się założyć własną działalność wie jak ważna jest Reklama. Dzisiejsza firma nie może obyć się bez dobrego oznakowania. Aby stać się zauważalnym przedsiębiorcy przepychają się stosując jej różne formy. W każdym mieście co krok napotkasz stojące przy drodze billboardy, zawieszone w najróżniejszych miejscach banery oraz kolorowe witryny sklepowe z wiszącymi nad nimi szyldami lub kasetonami. Idąc dalej zauważysz oklejone plakatami słupy i zewsząd mijać cię będą auta z lepszą lub gorszą grafiką na karoserii. Nawet wracając do domu nie uciekniesz od reklamy. Na klatce zapewne zobaczysz ulotki lub gazetki reklamowe poutykane w skrzynkach, a wchodząc do internetu zaatakują Cię kolorowe strony www i banerki zamieszczone na nich.

Co zrobić aby dobrze się zareklamować?baner reklama łomża

Co ma w tej sytuacji robić osoba, która chce aby jej biznes został dostrzeżony przez potencjalnych klientów. Reklama jest dziś wszędzie i aby się zareklamować nie wystarczy już dać znać o sobie – należy zrobić to lepiej niż konkurencja. W wyścigu szczurów, w którym bierzemy udział zakładając własny biznes, każdy kto stoi w miejscu tak naprawdę się cofa. Warto więc poświęcić chwilę na to aby zareklamować się właściwie. Aby tak było dobrze pamiętać o kilku sprawach.

Nie zostawiaj reklamy na ostatnią chwilę.

Przygotowanie odpowiedniego projektu, a potem wykonanie go we właściwy sposób nie trwa jeden dzień. Pamiętaj, że przygotowanie dobrej reklamy może potrwać trochę czasu, a wykonywanie jej "na szybko" może sprawić, że będzie nieefektywna lub przygotowana niewłaściwie. Najlepiej jeśli zgłosisz się do agencji reklamowej w momencie kiedy będziesz pewny, że chcesz złożyć zamówienie, nawet jeśli do terminu otwarcia czy promocji zostało dużo czasu. Dzięki temu będziesz mógł dalej zajmować się swoimi sprawami, a maszyna reklamowa będzie w tym samym czasie pracować nad Twoim zleceniem.

Przemyśl czego potrzebujeszlogo 3d łomza

Zanim udasz się do agencji reklamowej, zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz i co chcesz zareklamować. Wizja klienta na temat jego własnej reklamy stanowi świetny punk startowy do wykonania projektu.

Zrób wywiad wśród znajomych

Jeśli masz możliwość poproś rodzinę i znajomych o opinię na temat Twojej przyszłej reklamy, jako ludzie z poza branży mogą dać Ci kilka przydatnych uwag.

Projektpoligrafia

Kilka uwag na temat projektów

Unikaj zbędnej treści

Pamiętaj, że projekt zawierający za dużo treści może stać się nieczytelny i mało estetyczny. Szczególnie jeśli masz ograniczoną ilość miejsca na reklamie lub kiedy potencjalny klient ma mało czasu na jej przeczytanie.

Przykuj wzrok odbiorcy

Jeśli reklama jest usytuowana w ciężko widocznym miejscu, gdzieś gdzie znajduje się już mnóstwo innych lub potencjalny klient będzie miał mało czasu żeby się jej przyjrzeć postaraj się o element przykuwający wzrok. Może to być ładna i ciekawa grafika lub też dobrze wyeksponowane hasło reklamowe – coś co sprawi że Twoja reklama zostanie "wyłowiona" z otoczenia, wtedy wzrasta szansa że przypadkowy "widz" doczyta ją do końca.

Korzystaj z baz obrazów zamiast z "googli"

Ściągnięcie zdjęcia które się nam podoba z przypadkowej strony, oprócz tego że jest nielegalne zazwyczaj okazuje się też niepraktyczne. Zdjęcia takie to zazwyczaj zdjęcia zmniejszone nie nadające się do druku na dużych formatach. Są to też często zdjęcia mało estetyczne, które niekoniecznie będą zachęcać do kupna Twojego produktu lub usługi.
Bazy zdjęć natomiast zawierają zazwyczaj dobrze przygotowane grafiki i nie muszą wcale być płatne. Jeśli chcesz znaleźć dobre zdjęcie a nie wiesz gdzie, chętnie wskażemy Ci przydatne strony.
Czasem lepszą opcją jest też wykonanie zdjęć samemu lub zlecenie tego komuś.

Zainteresuj się nowymi trendami

Zwróć uwagę, że niektóre formy reklamy stały się zbyt powszechne aby dalej przykuwać wzrok i zachwycać jak kiedyś. Zastanów się czy nie lepiej postawić czasem na coś świeżego i oryginalnego nawet kosztem wyższej ceny jeśli w grę wchodzi zauważalność.

Pozwól, że Ci pomożemy

Każda reklama jest inna, branża nie jest równa branży, a i cele reklamy często się różnią. Ważne jest aby Twoja reklama była dostosowana do Twoich potrzeb, co może okazać się niełatwym zadaniem. Dlatego nasza agencja reklamowa oferuje pomoc w tym zakresie. Chętnie opracujemy dla Ciebie najlepszy sposób zaprezentowania swoich usług w cenie, którą będziesz chciał na to przeznaczyć. Jesteśmy w pełni elastyczni, a doświadczenie które posiadamy pozwala nam wykonać niemal każde zlecenie, zawsze z należytą starannością.
Jeśli jesteś zainteresowany przekonaj się sam, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty lub kontaktu.