18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Dron – usługi

Już wkrótce usługi dron w mieście Łomża i okolicach.

Umów się już dziś a otrzymasz dużą zniżkę.

Dron to zdobycz technologiczna, która z pewnością zyska na znaczeniu w najbliższych latach. Zdjęcia z drona i nagrania video stają się coraz popularniejsze, Dlatego z radością informujemy, że usługi związane z dronem już w krótce znajdą się w naszej ofercie, a pytać o nie mogą Państwo już dziś.

Zdjęcia dronem z lotu ptaka

Nasza firma oferuje wykonanie wysokiej jakości zdjęć (12MP) z wysokości. Jednorazowy wylot trwa od 15 – 20 minut. W tym czasie wykonujemy dowolną liczbę ujęć obieku dostosowując się do Twoich potrzeb. Gwarantujemy satyswakcję. W przypadku jej braku powtarzamy lot dronem  bez dopłaty, ąz osiagniemy pożadany efekt. Dodatkowo isnieje możliwość obróbki graficznej zdjęć dostosowując je do potrzeb Twojego projektu (zaznaczenie granic działek, wyzróżnianie ważnych elementów )

Nagrania video dronem

Wykonujemy nagrania w rozdzielczości 4K. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W pierwszej kolejności omawiamy szczegóły projektu, następnie szykujemy plan nagrania i dokonujemy wyceny. Płacisz za efekt, a nie za czas czy ilość lotów drona. Nagranie otrzymujesz w surowej formie, istnieje jednak dodatkowa możliwość montażu.

Poniżej przykładowe nagranie z naszego drona

Zadzwoń już dziś