18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Naklejki i cytaty

Najprostszym sposobem na dekorację ścienną są naklejki. Są łatwe w nanoszeniu, a tworzone na zamówienie dają pełną dowolność formy i grafiki. Sami decydujemy o złożoności swojej naklejki. Jeśli chcemy może przybrać ona formę krótszego lub dłuższego cytatu, lub jakiegoś wzorku czy kształtu z którym się identyfikujemy. Do dyspozycji mamy również naklejki drukowane, na których możemy umieścić dowolną grafikę. Z miłą chęcią przygotujemy projekt dostosowany specjalnie pod Twój gust i potrzebę.

Cytaty i napisy

Cytaty i napisy o coraz popularniejsza forma udekorowania wnętrza domu. Żadna inna forma nie jest w stanie lepiej wyrazić Twojego charakteru. Ciekawa sentencja znanej i szanowanej osoby z pewnością zainteresują każdego gościa przestępującego próg Twojego domu. Odpowiednie motto może uświetnić każdy Twój dzień i nadać mu znaczenie. Napisy pasują do niemal każdego wnętrza, wystarczy odpowiednio dobrać słowa. Są niedrogie i proste w montażu. Naklejane na specjalną folię transportową darzą się nałożyć na ścianę przy zaledwie kilku ruchach ręki.

 

Grafika z folii samoprzylepnejnaklejki na ścianę

Z folii samoprzylepnej można wykonać nie tylko napisy. Równie dobrze mogą to być jakieś symbole. kształty różnych przedmiotów (np. kawa na ścianie kuchennej) czy wzorki dopełniające wnętrze. Za pomocą takich naklejek w prosty sposób możesz przemienić pokój w łąkę lub las, zamienić sufit w rozgwieżdżone niebo pod którym zarysowują się kształty wieżowców wyrastających na tle miasta. Wszystko zależy od Twojego pomysłu lub od nas jeśli pozwolisz nam sobie doradzić.

 

Naklejki z nadrukiem

Kolejną formą przyklejaną na foli samoprzylepnej są naklejki drukowane. Ten rodzaj dekoracji najczęściej trafia do pokoi naszych pociech. Niemal każde dziecko marzy aby na jego ścianie zagościła postać z ulubionej kreskówki. Samochody, dinozaury, układy planetarne, wróżki, zwierzątka kwiaty i drzewa. Tu również mamy pełną dowolność

 

Meble i sprzęt AGD

Ściana to dla ciebie za mało? czemu miałbyś nie okleić swojej szafy lub lodówki. To prosty sposób aby wydostać się z nudnych standardów jakie proponują producenci. Nie podoba ci się kolor Twojego mebla? Nic prostszego niż okleić go folią w ulubionym kolorze. Oprócz walorów estetycznych zabezpieczysz w ten sposób jego powierzchnię przed zabrudzeniem i zarysowaniami.