18-400 Łomża, Polowa 16, lokal 26 (II piętro) 502 411 477

Dekoracje wypukłe

Coraz częściej zamiast zwykłych naklejek klienci wybierają materiały o większej grubości, które nadają dekoracjom przestrzenności. Nakładane na siebie warstwy, przy odpowiedniej kompozycji, potrafią stworzyć bardzo ładne i zwracające uwagę efekty.

Pleksimetryczka urodzenia

Pleksi (Plexi) o standardowej grubości 3mm najlepiej nadają się do wykonywania napisów lub podkładów (tablic pod inne formy). Pleksa występuje w różnych wymiarach kolorystycznych. Oprócz standardowych barwy takich jak biała, czarna, czerwona, niebieska, zielona, żółta itp. występują też szczególne jej rodzaje. Do najpopularniejszych należą:

– bezbarwna , która najlepiej łączy się z wydrukami umieszczanymi od spodu, dzięki której grafika zyskuje efekt "oszklenia".

– lustrzana, która jak nazwa wskazuje zachowuje się jak lustro, a występuje w kolorach złotym i srebrnym.

– pleksa dymiona i fluorestencyjna – specyficzne rodzaje pleksy dające ciekawe efekty wizualny – używane do szczególnych projektów.

MDFimię nad łóżeczko

MDF to nieco grubszy materiał niż pleksa o standardowej grubości 1 cm. Jego struktura na bazie drewna po pomalowaniu prezentuje się bardzo stylowo. Można go pomalować na dowolny kolor. Ze względu na swoją wytrzymałość i łatwość w obróbce idealnie nadaje się przy tworzeniu bardziej złożonych struktur(ramki na zdjęcia, dekoracje o florystycznych kształtach).

Styrodur

Materiał z tej samej rodziny co styropian, tylko bardziej wytrzymały i sztywny z jednolitą masą zamiast bąbelków. Występuje w różnych grubościach. W przypadku wnętrz najczęściej stosowane grubości to 3 i 5cm. Jego głównym zastosowaniem są dekoracje o większych gabarytach, wymagające większej przestrzenności. Podobnie jak MDF można malować go na dowolny kolor.ramka na ścianę łomża